KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12088310
nr 1208 8310
Rolf Smedman
(1929-2000), Sverige
Tusch, Signerad. Fiskare. Motivet: 20x16
Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:30:42
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Rolf Smedman
Läs mer om Rolf Smedman